Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Rozrząd Octavia II FL CAYC / 1,6 TDI CR

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Całość na oryginalnych częściach wychodzi 1150 ( rozrząd z wymianą).
    www.k-mot.pl
    Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
    Autoholowanie.
    Robert Kulma

    Komentarz


    • #27
      nie zgodzę się ze wyjdzie 1150 zł z wymiana; mówisz o zupełnie innym rozrządzie.

      wykrakałem ? nie wykrakałem tylko wiem to z doświadczenia zawodowego

      Komentarz


      • #28
        Skromnie spytam:
        1. ile ma wyjść ?
        2. dlaczego twierdzisz, że mam na myśli coś innego, niż to o czym dyskutujemy ?
        www.k-mot.pl
        Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
        Autoholowanie.
        Robert Kulma

        Komentarz


        • #29
          albo nie mówimy o oryginalnym rozrządzie pompie wody i robociźnie albo wskaż nam miejsce w którym można to zrobić za taką kwotę w silniku 1.6 TDI

          Komentarz


          • #30
            Sam rozrzad bez pompy - ten pierwszy numerek w ASO to 950zl :twisted: Pompa nigdy mniej niz 350-500zl w ASO nie kosztuje. Robota podobnie
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #31
              Jednak kolega tower007 kupił w ASO ori rozrząd z pompą za 840zł a myślę, że za 300zł da się go wymienić tylko pewnie nie w ASO. :wink:

              Komentarz


              • #32
                Latem robiłem 3 roomki firmowe 1.6 cr. Kpl ori z pompą kosztował ok. 800.
                Mogę śmiało zaryzykować twierdzenie, że na dzień dzisiejszy wiele sie nie zmieniło.
                Kwestia kto skąd kupuje części i za ile je montuje.
                Dokładne dane z magazynu ASO lub innego konkurencyjnego z częściami oryginalnymi mam do wglądu w godzinach ich pracy.
                Potwierdzam swoją teorię odnośnie kosztów wymiany w/w zestawu.
                Zapraszam do porównania ofert
                www.k-mot.pl
                Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
                Autoholowanie.
                Robert Kulma

                Komentarz


                • #33
                  dosc ważna rzecz , gdy aso wymienia zestaw rozrządu daje na to 2 lata gwarancji.Jeżeli w tym czasie cokolwiek się stanie z winy tego zestawu , aso bierze na siebie calkowite koszty naprawy silnika n nowych oryginalnych częściach. Z aso można negocjować , praktycznie od ręki mozna dostać 5% rabatu , moze nawet 10 . Pasek w 1,6 wymienia się do 210 tys km i producent mowi tylko o pasku,rolka napinająca na 360 tys a o pompie wody nic nie wspomina, lekko producent przesadza jak dla mnie .

                  Komentarz


                  • #34
                    Jaka jest gwarancja , gdy ASO- nie ASO sprzedaje części oryginalne i klient dostaje na nie paragon ? Montaż w warsztacie niezależnym.
                    www.k-mot.pl
                    Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
                    Autoholowanie.
                    Robert Kulma

                    Komentarz


                    • #35
                      przekonałeś mnie normalnie

                      Komentarz


                      • #36
                        skoro jestesmy przy temacie rozrządu, to mam do was pytanie:
                        witajcie, jakiś czas temu wymieniłem rozrząd u siebie w aucie. do tej pory wszystko było w najlepszym porządku, jednak po długim postoju w pierwszych chwilach po odpaleniu tak jakby przy rozrządzie pojawił się hałas tak jakby coś szurało.
                        dzwoniłem do swojego mechanika on stwierdził że to nie ma prawa być od rozrządu, bo gdyby coś było z rolkami czy napinaczem to cały czas by to było słychać. uważa ze to coś może być z paskiem wielorowkowym (też był zmieniany) lub z jego napinaczem,
                        Okazalo się ze rolka od paska wielorowkowego byla do zmiany. Ale po tej wymianie wydaje mi się że nadal jest tam halas, takie jakby szuranie, zobacCie sami, mniej wiecej od polowy filmiku slychać najlepiej : VIDEO0014 - YouTube

                        Komentarz


                        • #37
                          I zacznie sie jazda z crami w pd 1 rolka w CR 3 po jakims czasie od wymiany badz madry ktora to popiskuje a zdarza sie

                          Komentarz


                          • #38
                            rurka07, stetoskop i jazda :diabelski_usmiech
                            OII Combi 1.9 TDI BXE 2008 Ambiente ***234 kkm***
                            Opel Corsa 1.2 A12XER 150 Edition 2012 ***38kkm***

                            Komentarz


                            • #39
                              kumam o co chodzi

                              Komentarz


                              • #40
                                Sytuacja z dziś. Przy rozruchu zapala się kontrolka poziomu płynu chłodniczego. Szybkie oględziny....poszła pompa wody. Lała na maksa.
                                Przebieg 92.000 km na oryginalnym rozrządzie. Ciut szybko się ta pompa wysypała...Planowałem rozrząd za rok wymieniać najwcześniej, ale teraz niestety. Zastanawiam się ile zapłacę za robociznę. Komplet oryginalnego rozrządu do CAYA (bo to fabia żony) to 900 zł. ASO woła za wymianę na oryginałach 1500 złotych, dwa lata gwarancji, FV. A auto mam na firmę i FV ma znaczenie.

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X